Reklama

Parse error in downloaded data

Nad Jeziorem

Artykuły filtrowane wg daty: maj 2020

Gmina Mosina w ramach kampanii #żyjdrowo będzie promowała zakładanie łąk kwietnych. W ubiegłym roku udało się założyć pierwszą taką łąkę.

PKO Ekstraklasa rusza w Wielkopolsce. Ligowy klasyk po kuriozalnym golu dla Legii.

Ludzie boją się tego, co nowe, nieznane, co zmieni ich życie. Obawy, jakie ludzie wyrażają teraz w związku z technologią 5G, przypominają obawy przed wprowadzeniem prądu elektrycznego w XIX wieku - ocenia w rozmowie z PAP elektrotechnik prof. Andrzej Krawczyk.

Dział: Aktualności

Po przerwie związanej z epidemią spowodowaną COVID-19 piłkarze PKO Ekstraklasy oraz I i II ligi wracają w ten weekend na boisko. Wznowienie rozgrywek to pierwszy krok w powrocie do sportowej normalności. Kolejny – czyli częściowe otwarcie stadionów dla kibiców – już od 19 czerwca.

Dział: koronawirus

Rządowe wsparcie na ratowanie miejsc pracy i utrzymanie płynności finansowej w firmach po kryzysie wywołanym przez Covid-19 wynosi już ponad 50 mld zł. W ramach różnych form dofinasowania pomogliśmy uchronić przed bezrobociem 4,7 mln Polaków.

Dział: koronawirus

Jako część kampanii "Zainwestuj w rozwój Gminy Mosina!" został uruchomiony portal prezentujący budżet Gminy Mosina. Każdy mieszkaniec może sprawdzić na co są wydawane pieniądze z podatków.

Dział: Aktualności

Dzisiaj w Hali Widowiskowo-Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mosinie, ul. Krasickiego 16, o godzinie 16.00 rozpocznie się XXVIII Sesja Rady Miejskiej.

Dział: koronawirus

Nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte kina i siłownie – wchodzimy w kolejny etap odmrażania. Kancelaria Premiera opublikowała wytyczne.

Dział: koronawirus

Generalny wykonawca Colas Polska Sp. z o.o. informuje o utrudnieniach 28 oraz 29 maja, w dojeździe do posesji w Pecnie w związku z przebudową drogi powiatowej nr 3911P.

Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało komunikat opisujący funkcjonowanie placówek przedszkolnych na terenie kraju, w związku z pandemią koronawirusa.

Dział: koronawirus