Reklama

Parse error in downloaded data

Reklama

Artykuły filtrowane wg daty: środa, 08 kwiecień 2020

Zakończyło się 9. posiedzenie Sejmu. Podczas środowych obrad Sejm przeprowadził II oraz III czytanie rozpatrywanych wspólnie dwóch projektów – rządowego oraz poselskiego – zawierających rozwiązania wspierające przedsiębiorców oraz obywateli w walce ze skutkami koronawirusa.

Dział: koronawirus

Sejm w przyjętej przez aklamację uchwale wyraził wdzięczność i uznanie pracownikom ochrony zdrowia za ich postawę podczas epidemii koronawirusa.

Dział: koronawirus

Na osiedlu Nowe Krosno trwa budowa zbiornika wód deszczowych dla odwodnienia dróg. Wykonawcą robót budowlanych jest firma IZBRUK Maciej Rybicki Zakład Ogólnobudowlany.

Dział: Osiedle nr 5

Raport Ministerstwa Zdrowia z dnia 08.04.2020 dotyczący sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Dział: koronawirus

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego oraz prezesa NBP Adama Glapińskiego. Na konferencji zostały przedstawione założenia Tarczy antykryzysowej 2.0. Będą to szybkie rozwiązania o uproszczonych procedurach mające na celu ratowanie polskich przedsiębiorstw.

Dział: koronawirus

PAP i GovTech Polska uruchamiają aplikację #FakeHunter, czyli nowe narzędzie do walki w sieci z dezinformacją o koronawirusie. Za pomocą tej aplikacji każdy internauta będzie mógł zgłosić wątpliwą treść do sprawdzenia, a następnie otrzymać wiarygodną, zweryfikowaną odpowiedź.

Dział: koronawirus

Specustawa nie zawiesza terminów procesowych, które kończyły się pomiędzy 14 a 30 marca, gdyż w interpretacji resortu sprawiedliwości naruszyłoby to zasadę, że prawo nie działa wstecz - wyjaśnia Prawo.pl. Zawieszeniu ulegają natomiast te, które biegły 31 marca, czyli w dniu wejścia w życie ustawy.

Dział: Aktualności

Antonow An-225 Mrija, największy transportowy samolot świata, przywiezie do Polski niezbędne środki do walki z koronawirusem. Na wypełnionym po brzegi pokładzie mieszczącego aż 400 ton ładunku samolotu znajdzie się nawet 7 milionów maseczek typu P2 , kilkaset tysięcy kombinezonów ochronnych i kilkaset tysięcy przyłbic.

Dział: koronawirus