Reklama

Parse error in downloaded data

Reklama

Artykuły filtrowane wg daty: czwartek, 02 kwiecień 2020

Raport Ministerstwa Zdrowia z dnia 02.04.2020 dotyczący sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Dział: koronawirus

Od 1 kwietnia na terenie gminy Mosina, zgodnie z uchwałą nr XXV/174/20 Rady Miejskiej w Mosinie z dnia 27 lutego 2020 r., obowiązują nowe stawki opłaty za gospodarowanie odpadami. stawka za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie gminy Mosina wyniesie  27 zł od osoby miesięcznie.

Dział: Aktualności

1 kwietnia 2020 r. zakończono pierwszy etap rekrutacji publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych. Rekrutacja uzupełniająca rozpoczyna się od 10 kwietnia.

Dział: Aktualności

Urząd Miasta publikuje kolejny raport Burmistrza Gminy Mosina obrazujący ilość mieszkańców gminy przebywających na kwarantannie

Dział: koronawirus

Jak informuje Urząd Miejski w Mosinie, droga wojewódzka nr 306, na odcinku od skrzyżowania z nowym przebiegiem S5 do drogi wojewódzkiej nr 431, będzie czasowo nieprzejezdna. Zamknięcia bedą obowiązywały do 20 maja.

Dział: Aktualności

Zakład Ubezpieczeń Społecznych realizuje rozwiązania tzw. tarczy antykryzysowej. Są to m.in. zwolnienie małych firm ze składek ZUS, świadczenie postojowe czy brak opłaty prolongacyjnej.

Dział: koronawirus

Decyzją Burmistrza Gminy Mosina Przemysława Mielocha z dnia 12.03.2020 targowisko miejskie przy ulicy Farbiarskiej zostało zamknięte. Stało się tak z obawy przed możliwością rozprzestrzeniania się koronowirusa w większych skupiskach ludzi.

Dział: Aktualności

ZUS wypłaca trzynastki, czyli dodatkowe roczne świadczenia pieniężne dla emerytów i rencistów. Trafiają do uprawnionych razem z kwietniową emeryturą lub rentą. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaci dodatkowe roczne świadczenia pieniężne ok. 9 mln osobom.

Dział: Aktualności