Reklama

Parse error in downloaded data

Reklama

Artykuły filtrowane wg daty: środa, 01 kwiecień 2020

Raport Ministerstwa Zdrowia z dnia 01.04.2020 dotyczący sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Dział: koronawirus

StatSoft Polska, krakowska firma zajmująca się analizą danych, we współpracy z prof. Andrzejem Sokołowskim z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie publikują prognozę zachorowań na koronawirusa w Polsce. Jak wynika z opracowanej analizy statystycznej, zakażeń w Polsce będzie ptzybywać.

Dział: koronawirus

Urząd Miasta publikuje kolejny raport Burmistrza Gminy Mosina obrazujący ilość mieszkańców gminy przebywających na kwarantannie

Dział: koronawirus

W ramach akcji #zostajęwdomu Urząd Miejski w Mosinie zbiera informacje dotyczące restauracji, pizzerii i wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych które realizują dowozy jedzenia do domów.

Dział: Aktualności

Od dziś samorządy mogą składać wnioski o pieniądze na zakup sprzętu do zdalnego nauczania. Na ten cel jest przeznaczona kwota 186 mln zł. Wkład własny nie jest potrzebny. Wysokość dofinansowania będzie wynosiła 35 tys. zł, 45 tys. zł, 60 tys. zł, 70 tys. zł, 80 tys. zł lub 100 tys. zł

Dział: koronawirus

Samorząd Województwa Wielkopolskiego kupi placówkom medycznym ponad 1,5 miliona środków do ochrony osobistej.

Samorząd Województwa od samego początku walczy z epidemią koronawirusa. Teraz, celem przeciwdziałania skutkom COVID-19, zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert na środki medyczne do ochrony osobistej, które zostaną przekazane placówkom leczniczym w całej Wielkopolsce.

Dział: koronawirus

Ministerstwo cyfryzacji informuje, iż od dzisiaj z obowiązkową kwarantanną domową wiąże się dodatkowy obowiązek – korzystanie z aplikacji Kwarantanna domowa.

Dział: koronawirus

Premier Mateusz Morawiecki poinformował w środę za pomocą facebook-a iż rząd uruchamia stronę internetową dedykowaną tarczy antykryzysowej. Ma to być kompendium wiedzy i zbiór linków dla przedsiębiorców, pracowników i pracodawców, gdzie można m.in. zadawać pytania dot. wchodzących w życie rozwiązań.

Dział: koronawirus