Poniec zdobyty!

Napisane przez AdamW
Oceń ten artykuł
(2 głosy)

Kolejny mecz CRB Mrówka Mosina, kolejne zwycięstwo Drużyna z Mosiny w meczu z zespołem Piast Poniec wygrała na wyjeździe 5:3, tym samym umocniła swoje prowadzenie w lidze.

Na gorąco komentarza udzielił nam grający trener, bramkarz drużyny CRB Grupa Mrówka Mosina, Michał Wasielewski

Michał Wasielewski: "Ciekawe widowisko zobaczyli licznie zgromadzeni Kibice w hali w Poniecu. Gospodarze postawili w tym meczu na grę w niskim presingu, mieli swój pomysł na to spotkanie i konsekwentnie go realizowali. Na nasze bramki szybko odpowiadali a w grze utrzymywał gospodarzy bramkarz, który zaliczył kilkanaście świetnych interwencji często w beznadziejnych, wydawałoby się sytuacjach. Dokładnie takiej postawy gospodarzy się spodziewaliśmy. W końcowych minutach nasza cierpliwość i konsekwencja w ataku zostały nagrodzone. Zdobyliśmy 2 bramki i nie pozwoliliśmy gospodarzom zagrozić naszej bramce. Jestem pewien, że licznie zgromadzeni kibice byli zadowoleni z widowiska które zobaczyli. Cieszą kolejne punkty, a przede wszystkim gra drużyny!"

Mecz dla nas skomentował również Wiceprezes UKS Orlik Mosina - Artur Bartkowiak:

Artur Bartkowiak: "Mecz rozpoczął się zgodnie z planem i już w 2 min składną akcję naszego zespołu wykończył M. Kostański. I było 1-0 Po dwóch kolejnych minutach mieliśmy remis 1-1 A w roli głównej ponownie wystąpił nasz zawodnik M.K. który niefortunnie interweniował we własnym polu karnym , co poskutkowało rzutem karnym dla gospodarzy, bramkę zdobył kpt. Janowicz. Pomimo miażdżącej przewagi naszego zespołu w pierwszej połowie zakończyła się ona wynikiem 1-1.
W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, nasz zespół atakował, w bramce gospodarzy szalał Filip Twardowski . Pomimo dwukrotnego prowadzenia gospodarze doprowadzali do wyniku remisowego. Na 4 min przed końcem sprawy w swoje ręce wziął nasz kapitan Dariusz Pieczyński, najlepszy gracz na parkiecie i wyprowadził nasz Team na prowadzenie. Po tej bramce gospodarze wreszcie rozluźnili swoje szyki obronne i otrzymali kolejny cios, strzelcem 5 bramki Łukasz Pieczyński. Brawa dla całego zespołu za konsekwencje w grze do samego końca."