Kolejne zwycięstwo CRB Mrówka Mosina

Napisane przez AdamW
Oceń ten artykuł
(3 głosy)

[VIDEO] 10 listopada w hali sportowej OSIR w Mosinie odbył się mecz ligi futsalu. Lokalna CRB Mrówka Mosina rozegrała spotkanie z wiceliderem KKF Automobile Konin.

Gospodarze bardzo szybko ustawili sobie spotkanie zdobywając w ciągu 4 pierwszych minut 4 gole. Po pierwszej połowie CRB Mrówka Mosina wygrywała już 6:1. W drugiej połowie sytuacja się nie zmieniła. Gospodarze przez całe spotkanie kontrolowali sytuację. W 37 minucie Arkadiusz Kurcewicz ustala ostateczny wynik spotkania na 11:3 dla CRB Mrówka Mosina.
Na wyróżnienie zasłużyli: bramkarz, grający trener drużyny, Michał Wasielewski – wielokrotnie w efektowny sposób broniąc strzały gości oraz Daniel Lebiedziński, który strzelił w dzisiejszym spotkaniu 5 goli, tym samym umocnił się na pozycji króla strzelców z 12 trafieniami w dwóch meczach.

CRB Mrówka Mosina z kompletem punktów zachowuje prowadzenie w tabeli. Na drugie miejsce wskakuje ICEA Futsal Poznań. Najbliższe spotkanie 17 listopada CRB Mrówka Mosina rozegra na wyjeździe z Piastem Poniec. 23 listopada do Mosiny zawita ICEA Futsal Poznań, już dzisiaj zapraszamy na te spotkania i zachęcamy do kibicowania naszej drużynie!

Przed meczem ligowym odbył się mini turniej pokazowy jednej z naszych grup dziecięcych. Na parkiecie mogliśmy obserwować dzieci z rocznika 2012/13 dla których również była to okazja zaprezentowania się przed szerszą publicznością. W dniu dzisiejszym ten turniej przygotował i poprowadził asystent trenera Damian Kornatowski.

Gościem specjalnym dzisiejszych zawodów był mistrz świata, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, mistrz olimpijski jak i medalista Mistrzostw Europy – Szymon Ziółkowski.

Krótkiego podsumowania udzielił nam kierownik drużyny, Filip Gołembiewski.

Filip Gołembiewski: "Przed dzisiejszym meczem w ramach II PLF wszyscy mieliśmy z tyłu głowy nasze potyczki w zeszłym sezonie z zespołem z Konina. Gdzie mecz domowy wygraliśmy po twardej walce i gorących emocjach, oraz meczu wyjazdowym po którym wracaliśmy na tarczy i wysokiej porażce. Dzisiaj przed meczem w szatni było czuć ogromną motywację oraz pozytywną energię, co mogło zwiastować emocje w dzisiejszym meczu. Chłopaki wyszli na mecz bardzo skoncentrowani, zmotywowani, co szybko przełożyło się na zdobycze bramkowe i ustawiło całe spotkanie. Przez cały mecz czuliśmy się pewnie i graliśmy swoje co dało nam wysokie zwycięstwo. Oczywiście wygrana cieszy i umacnia nas na pozycji lidera po drugiej kolejce spotkań, ale jeszcze dużo ciężkiej pracy i sporo meczy przed nami.
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować naszemu gościowi specjalnemu Szymonowi Ziółkowskiemu za przybycie, oraz naszym niezastąpionym kibicom , którzy licznie pojawili się na naszym meczu i wsparli dopingiem."

Gole w dniu dzisiejszym zdobywali:

1. Daniel Lebiedziński - 5 goli
  2. Łukasz Pieczyński - 3 goli
  3. Darek Pieczyński - 1 gol
  4. Tomasz Gajewski - 1 gol
  5. Arkadiusz Kurcewicz - 1 gol

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu, komentarzy zawodników i trenerów, oraz relacji z Turnieju futsalu dzieci z rocznika 2012

Czytany 362 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 listopad 2019 16:14