Reklama

Parse error in downloaded data

Sport i Rekreacja

Zwycięstwo CRB Mrówka Mosina 19:4

Napisane przez AdamW
Oceń ten artykuł
(0 głosy)

3 listopada drużyna CRB Mrówka Mosina Futsal Team rozegrała swój pierwszy mecz w nowym sezonie wygrywając 19:4 z zespołem GKS Tarnovia Futsal.

Krótkiego podsumowania udzielił nam kierownik drużyny, Filip Gołembiewski.

Filip Gołembiewski: "W dniu dzisiejszym nasza drużyna futsalowa Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team meczem wyjazdowym rozpoczęła swoje zmagania w II PLF, i to rozpoczęła z wysokiego C!
Dzisiaj gościliśmy u tegorocznego beniaminka czyli GKS Tarnovia Futsal. Mecz od początku układał się po naszej myśli, szybko strzelone dwie bramki (1min; 1:30 min) przez Daniela dodały wiary i energii naszym chłopakom, oraz ułożyło dzisiejsze spotkanie. Na kolejną bramkę w naszym wykonaniu nie musieliśmy długo czekać, bo już w 2 min bramkarza gospodarzy pokonał Darek i było już 0:3 co mogło zwiastować wysoki wynik. I taki już widniał do przerwy 3:11.
Druga połowa meczu nie przyniosła już takiej ilości bramek, a po ostatniej syrenie na tablicy widniał wynik 4:19. Co prawda można było liczyć na wyższe zwycięstwo, ale w kilku sytuacjach Daniel trafiał w słupki. Wynik oraz zwycięstwo cieszy i pozwala z optymizmem patrzeć na resztę sezonu. Zespołowi z Tarnowa, życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.
Już za tydzień, czyli 10.11 o godz 12:00 zapraszamy na domowy mecz z zespołem KKF AUTOMOBILE KONIN"

Strzelcy bramek dla CRB Mrówka Mosina Futsal Team:

  1. Daniel Lebiedziński - 7 goli
  2. Łukasz Pieczyński - 6 goli
  3. Darek Pieczyński - 1 gol
  4. Marcin Kostański - 1 gol
  5. Tomasz Gajewski - 1 gol
  6. Sergey Chamukha - 1 gol
  7. Vitali Dovnarowich - 1 gol
  8. Piotr Olczyk - 1 gol


Czytany 328 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 listopad 2019 22:05

Skomentuj