Zwycięstwo CRB Mrówka Mosina 19:4

Napisane przez AdamW
Oceń ten artykuł
(0 głosy)

3 listopada drużyna CRB Mrówka Mosina Futsal Team rozegrała swój pierwszy mecz w nowym sezonie wygrywając 19:4 z zespołem GKS Tarnovia Futsal.

Krótkiego podsumowania udzielił nam kierownik drużyny, Filip Gołembiewski.

Filip Gołembiewski: "W dniu dzisiejszym nasza drużyna futsalowa Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team meczem wyjazdowym rozpoczęła swoje zmagania w II PLF, i to rozpoczęła z wysokiego C!
Dzisiaj gościliśmy u tegorocznego beniaminka czyli GKS Tarnovia Futsal. Mecz od początku układał się po naszej myśli, szybko strzelone dwie bramki (1min; 1:30 min) przez Daniela dodały wiary i energii naszym chłopakom, oraz ułożyło dzisiejsze spotkanie. Na kolejną bramkę w naszym wykonaniu nie musieliśmy długo czekać, bo już w 2 min bramkarza gospodarzy pokonał Darek i było już 0:3 co mogło zwiastować wysoki wynik. I taki już widniał do przerwy 3:11.
Druga połowa meczu nie przyniosła już takiej ilości bramek, a po ostatniej syrenie na tablicy widniał wynik 4:19. Co prawda można było liczyć na wyższe zwycięstwo, ale w kilku sytuacjach Daniel trafiał w słupki. Wynik oraz zwycięstwo cieszy i pozwala z optymizmem patrzeć na resztę sezonu. Zespołowi z Tarnowa, życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.
Już za tydzień, czyli 10.11 o godz 12:00 zapraszamy na domowy mecz z zespołem KKF AUTOMOBILE KONIN"