Reklama

Parse error in downloaded data

Sport i Rekreacja

Sport i Rekreacja

Sport i Rekreacja (13)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie zaprasza do zapisów na kolejną już edycję "Króla Parku".

Prezydent podpisał właśnie ustawę o Polskim Bonie Turystycznym. Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych przypadła rola utworzenia, dostosowania i utrzymania infrastruktury informatycznej do obsługi Bonu.

Gmina Mosina w ramach kampanii #żyjdrowo będzie promowała zakładanie łąk kwietnych. W ubiegłym roku udało się założyć pierwszą taką łąkę.

PKO Ekstraklasa rusza w Wielkopolsce. Ligowy klasyk po kuriozalnym golu dla Legii.

W sezonie 2020 / 2021 drużyna futsalu Grupa CRB Mrówka Mosina będzie uczestniczyła w rozgrywkach 1 Polskiej Lidze Futsalu.

Kolejny mecz CRB Mrówka Mosina, kolejne zwycięstwo Drużyna z Mosiny w meczu z zespołem Piast Poniec wygrała na wyjeździe 5:3, tym samym umocniła swoje prowadzenie w lidze.

[VIDEO] 10 listopada w hali sportowej OSIR w Mosinie odbył się mecz ligi futsalu. Lokalna CRB Mrówka Mosina rozegrała spotkanie z wiceliderem KKF Automobile Konin.

3 listopada drużyna CRB Mrówka Mosina Futsal Team rozegrała swój pierwszy mecz w nowym sezonie wygrywając 19:4 z zespołem GKS Tarnovia Futsal.

26 X 2019 r. odbył się ostatni sparing przed nowym sezonem futsalowym. Mosińska drużyna we własnej hali podejmowała zespół Red Dragons Pniewy.

W dniu dzisiejszym o 19.30 odbył się oficjalny sparing przed nowym sezonem futsalowym. Mosińska drużyna we własnej hali podejmowała zespół z Obornik.

13 października 2019 r. odbędzie się ostatnia impreza biegowa z cyklu IV Biegowego Mosińskiego Grand Prix

W czwartek 21 lutego oficjalnie została otwarta hala widowiskowo-sportowa w Mosinie. W tym wydarzeniu udział wzięli licznie nie tylko goście, ale także mieszkańcy, którzy wypełnili widownię nowego obiektu po brzegi. Organizatorzy szacują, że w otwarciu hali uczestniczyło blisko 700 osób!

28 kwietnia w Krośnie odbędzie się Rodzinny / Dla Każdego Rajd Rowerowy z piknikiem. Sołtys wraz z Radą Sołecką Wsi Krosno zapraszają wszystkich lubiących aktywny wypoczynek. Każdy kto posiada rower i będzie chciał miło spędzić niedzielne popołudnie powinien się stawić w Świetlicy wiejskiej w Kośnie.