Reklama

Parse error in downloaded data

Kultura i Rozrywka

Kultura i Rozrywka

Kultura i Rozrywka (13)

Przed nami kolejna edycja Projektu RAP w Mosinie. W tym roku koncerty odbędą się na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie. Na scenie wystąpią: DONGURALESKO | RE32 | MIXER | SEBA | BLAH D

Mosiński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na koncert zespołu TRUPIĘGI, który odbędzie się na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie, 24 lipca o godź. 21:00. Wstęp wolny.

Mosiński Ośrodek Kultury jak co roku organizuje konkurs palm wielkanocnych. W związku z epidemią koronawirusa tegoroczna edycja będzie zorganizowana inaczej niż zwykle. Każdy uczestnik konkursu wykonuję palmę w domu. Do MOK-u prześlemy zdjęcia swoich prac.

5 grudnia serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Plac 20 Października! Tradycyjnie już powitamy Świętego Mikołaja oraz zapalimy światełka na choince rozpoczynając okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

Mosiński Ośrodek Kultury zaprasza na przedstawienie baletowe w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Władze Samorządowe Gminy Mosina oraz Zarząd Osiedla nr 5 w Mosinie zapraszają na Chwile Zadumy.

[VIDEO] Punktualnie o godzinie 10.00 w Mosińskiej Bibliotece Publicznej odbyło się 8. Narodowe Czytanie.

Mosiński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na koncert Anny Marii Jopek, który odbędzie się w Mosińskiej Hali widowiskowej, 25 października 2019 r., o godz. 19:00

Poczuj klimat XIX-wiecznego miasteczka! 15 czerwca na mosińskim rynku będziemy mieli możliwość przenieść się w czasie i zobaczyć jak żyło się blisko 200 lat temu w naszym mieście.

Mosiński ośrodek Kultury Zaprasza na koncert organizowany w ramach Międzynarodowego Festiwalu Chórów Uniwersyteckich.

Burmistrz Gminy Mosina zaprasza do udziału w obchodach Święta Narodowego w 228 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Mosina jak co roku gości wielu wspaniałych muzyków. Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą, to koncerty, warsztaty i konkursy, ale przede wszystkim niezapomniane chwile i niezwykłe doznania

W sobotni, marcowy wieczór szerokiej publiczności zostało zaprezentowane fenomenalne, tajemnicze i najbardziej rozpoznawalne dzieło mozartowskie – Requiem.