Reklama

Parse error in downloaded data

Reklama

Koronawirus

Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2020

Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Gminy Mosina z dnia 30 kwietnia 2020 roku nr 52/2020 w sprawie zasad korzystania z Targowiska Miejskiego w Mosinie w okresie zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, od soboty 2 maja br. swoją działalność wznawia targowisko miejskie w Mosinie.

Dział: koronawirus

Zgodnie z informacją Ministerstwa Edukacji Narodowej, od 6 maja 2020 r. mają zostać otwarte przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych. Przedszkola i oddziały przedszkolne prowadzone przez Gminę Mosina, będą gotowe do przyjęcia dzieci od 11 maja br.

Dział: koronawirus

Raport Ministerstwa Zdrowia z dnia 30.04.2020 dotyczący sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Dział: koronawirus

Od 4 maja 2020 r. przywracamy obsługę klientów w placówkach ZUS. U naszych pracowników będzie można m.in. uzyskać informacje jak złożyć wnioski, dokumenty, a także w jaki sposób założyć profil na PUE.

Dział: koronawirus

Tuż po majówce otwarte zostaną centra handlowe oraz hotele i inne miejsca noclegowe (z ograniczeniami). Uruchomiona zostanie rehabilitacja, a pracujący rodzice będą mogli posłać dzieci do żłobków i przedszkoli (opieka w małych grupach od 6 maja). Otworzą się także niektóre instytucje kultury: biblioteki, muzea oraz galerie sztuki.

Dział: koronawirus

W dniu 29 kwietnia 2020 roku odbyło się kolejne 27. posiedzenie Rady Miejskiej w Mosinie. Radni podczas swoich obrad opiniowali i podejmowali szereg istotnych uchwał dotyczących m. in. zmian w budżecie czy miejskiego targowiska.

Dział: Aktualności

Raport Ministerstwa Zdrowia z dnia 25.04.2020 dotyczący sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Dział: koronawirus

Jak poinformowała firma Impakt dzisiaj w nocy doszło do kradzieży ogrodzenia posesji przy ul. Leśmiana, należącej do firmy.

Dział: Osiedle nr 4

W ramach tarczy antykryzysowej gmina może czasowo zwolnić przedsiębiorców z płacenia podatku od nieruchomości lub przedłużyć termin płatności jego rat. Może też ustalić grupy przedsiębiorców, które obejmie wsparciem - podaje portal Prawo.pl.

Dział: koronawirus

W dniu dzisiejszym (25 kwietnia) odbyła się konferencja Premiera Mateusza Morawieckiego, minister sportu Danuty Dmowskiej – Andrzejuk. Od 4 maja nastąpi „odmrożenie” sportu na otwartej przestrzeni Od 4 maja rusza Ekstraklasa i żużel.

Dział: koronawirus