Reklama

Parse error in downloaded data

Reklama

Koronawirus

Artykuły filtrowane wg daty: październik 2019

W nocy z 28 na 29 października 2019 r. w płomieniach stanął dom znajdujący się w Dymaczewie Starym. Z ustaleń specjalistów wynika, że do tragedii doszło w wyniku podpalenia.

Dział: Aktualności

W związku z planowanymi naborami wniosków o przyznanie pomocy w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” (PROW 2014-2020) zapraszamy mieszkańców na spotkania informacyjno - konsultacyjne indywidualne, które odbędą się 6 listopada br. w godzinach 15.00-19.00 w Gminnym Centrum Informacji w Mosinie, Plac 20 Października 22 (Pasaż 22).

Dział: Aktualności

Niedziela, 27 października 2019

Dział: Mosina TV

Na skrzyżowaniu ulic Śremskiej i Krosińskiej podczas prac budowlanych nastąpiło przerwanie rury z gazem.

Dział: Aktualności

W zawiązku z akrykułem jaki ukazał się w numerze 9 "Faktów Mosińsko Puszczykowskich" Burmistrz Gminy Mosina, Przemysław Mieloch wydał oświadczenie.

Dział: Aktualności

Zarząd Osiedla nr 5 w Mosinie wraz z władzami samorządowymi po raz kolejny zorganizował Chwile Zadumy.

Dział: Aktualności

Władze Samorządowe Gminy Mosina oraz Zarząd Osiedla nr 5 w Mosinie zapraszają na Chwile Zadumy.

26 X 2019 r. odbył się ostatni sparing przed nowym sezonem futsalowym. Mosińska drużyna we własnej hali podejmowała zespół Red Dragons Pniewy.

Mosiński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na koncert Anny Marii Jopek, który odbędzie się w Mosińskiej Hali widowiskowej, 25 października 2019 r., o godz. 19:00

W dniu dzisiejszym o 19.30 odbył się oficjalny sparing przed nowym sezonem futsalowym. Mosińska drużyna we własnej hali podejmowała zespół z Obornik.