Reklama

Parse error in downloaded data

Reklama

Koronawirus

Strona internetowa o tarczy antykryzysowej

Napisane przez AdamW
Oceń ten artykuł
(0 głosy)

Premier Mateusz Morawiecki poinformował w środę za pomocą facebook-a iż rząd uruchamia stronę internetową dedykowaną tarczy antykryzysowej. Ma to być kompendium wiedzy i zbiór linków dla przedsiębiorców, pracowników i pracodawców, gdzie można m.in. zadawać pytania dot. wchodzących w życie rozwiązań.

Mateusz Morawiecki: "Błyskawicznie przygotowana przez rząd, sprawnie uchwalona przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i niezwłocznie podpisana przez Prezydenta Andrzeja Dudę Tarcza Antykryzysowa wchodzi w życie!
Wraz z nią uruchamiamy również dedykowaną stronę internetową, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje związane z mechanizmami i narzędziami, które wprowadzamy.
To kompendium wiedzy i zbiór linków, gdzie możecie zadawać pytania i uzyskać odpowiedzi"Strona www.gov.pl/tarczaantykryzysowa ma być miejscem, które łączy przedsiębiorców, pracowników i pracodawców z urzędnikami, agencjami rządowymi i ZUS-em.

Informacje o uruchomieniu strony internetowej poświęconej rozwiązaniom tarczy antykryzysowej podała też na Twitterze minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. "To prosty przewodnik (...), w jednym miejscu znajdują się rozwiązania oferowane przez kilkanaście instytucji i wnioski on-line" - wskazała.Czytany 189 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 kwiecień 2020 20:04

Skomentuj