Reklama

Parse error in downloaded data

Reklama

Koronawirus

Konsultacje społeczne w Gminie

Napisane przez AdamW
Oceń ten artykuł
(0 głosy)

W dniu dzisiejszym Gmina Mosina udostępniła nowe narzędzie do konsultacji społecznych. W swojej ankiecie pyta przedsiębiorców o sposobu walki z pandemia koronaworusa, o prognozy zatrudnieniowe i zleceniowe oraz obszar działań jakie gmina mogłaby podjąć aby pomóc przetrwać te trudne czasy.

Wybuch pandemii koronawirusa spowodował, że wszyscy znaleźliśmy się w nowej sytuacji. Zarówno samorząd jak i przedsiębiorcy postawieni zostali przed wyjątkową sytuacją.

  Zapraszamy do zapoznania się z ankieta dla przedsiębiorców oraz do jej wypełniania.

  UM: "Wybuch pandemii koronawirusa spowodował, że wszyscy znaleźliśmy się w nowej sytuacji. Zarówno samorząd jak i przedsiębiorcy postawieni zostali przed wyjątkową sytuacją.
  Przedsiębiorcy pomimo ograniczeń i trudnych warunków muszą utrzymać swoje firmy. Rolą instytucji samorządowych jest aktywna pomoc. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą na terenie gminy Mosina o wypełnienie ankiety, która dla nas będzie wskazówką co do kierunków działań pomocowych i zaproponowania rozwiązań najbardziej adekwatnych do potrzeb.
  Dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca na rzecz lokalnego środowiska była jak najlepsza."

  Link do ankiety - Konsultacje społeczene - Potrzeby i problemy przedsiębiorców w czasie epidemii koronawirusa

  zdjęcie: www.mosina.pl

  źródło: www.mosina.plCzytany 193 razy Ostatnio zmieniany środa, 01 kwiecień 2020 16:03

Skomentuj