Reklama

Parse error in downloaded data

Reklama

Koronawirus

Zmarł pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości

Napisane przez AdamW
Oceń ten artykuł
(0 głosy)

Jak informuje rzecznik ministra sprawiedliwości zmarł jeden z pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości. Przyczyną śmierci było zarażenie koronawirusem.

Mężczyzna był jednym z kierowców w resorcie. W ciągu ostatniego miesiąca nie miał kontaktu z innymi pracownikami ministerstwa. Zmarły był kierowcą ministra Marcina Romanowskiego.

Agnieszka Borowska, rzecznik prasowy ministra sprawiedliwości: "Jesteśmy głęboko poruszeni informacją o śmierci naszego pracownika, która pokazuje jak straszny jest koronawirus. Od prawie miesiąca przebywał na urlopie, a potem na zwolnieniu lekarskim. Podczas jego nieobecności okazało się, że jest zarażony koronawirusem. Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość, że choroba go pokonała. Zmarł w szpitalu. Jest nam bardzo przykro. Łączymy się bólu z jego bliskimi i zapewniamy o udzieleniu wszelkiej niezbędnej pomocy rodzinie zmarłego"

Minister Marcin Romanowski: "Był dobrym, szlachetnym i lubianym przez wszystkich człowiekiem. Bardzo lubił swoją pracę, wykonywał ją świetnie, z wielkim zaangażowaniem. Można powiedzieć, że samochody to była jego pasja. Kochał też zwierzęta, angażował się w ich ochronę. Jeździł na interwencje, pomagał w ramach wolontariatu.
Chciałem przekazać kondolencje rodzinie. Chcę zapewnić o naszej bliskości i modlitwie."

Czytany 246 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 kwiecień 2020 19:52

Skomentuj