Reklama

Parse error in downloaded data

Aktualności

Dotacja celowa na wymianę pieca

Napisane przez AdamW
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Urząd Miejski w Mosinie informuje, że jest możliwość otrzymania dofinansowania na wymianę pieca.

W związku z podjęciem przez Radę Miejską w Mosinie uchwały Nr XIII/92/19 z dnia 5 sierpnia 2019 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych z budżetu Gminy Mosina na dofinansowanie kosztów inwestycji w zakresie ochrony środowiska i gospodarki wodnej, informujemy, iż Wnioskodawcy, którzy złożyli wnioski na podstawie uchwały zeszłorocznej (Uchwały Nr LXIX/792/18 Rady Miejskiej w Mosinie z dnia 29 maja 2018 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych z budżetu Gminy Mosina na dofinansowanie kosztów inwestycji w zakresie ochrony środowiska i gospodarki wodnej), a które nie zostały zrealizowane w 2018 r. z powodu:

  • niespełnienia przez wnioskodawcę warunków określonych w Regulaminie,
  • wyczerpania środków zarezerwowanych w budżecie Gminy Mosina na dofinansowanie przedsięwzięć,
  • wskazania we wniosku terminu realizacji zadania niegwarantującego wykonania przedsięwzięcia w ubiegłym roku budżetowym) mogą ubiegać się o jej przyznanie po złożeniu w terminie od 2 września 2019 r. do 13 września 2019 r. oświadczenia (załączone poniżej), w którym potwierdzą aktualność danych i informacji zawartych we wniosku.

Wnioski złożone przez osoby składające powyższe oświadczenia będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.OŚWIADCZENIECzytany 327 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 sierpień 2019 18:10

Skomentuj