Reklama

zachmurzenie małe

12°C

Mosina

zachmurzenie małe

Wilgotność: 93%

Wiatr: 7 km/h

  • 04 Lip 2020

    zachmurzenie małe 26°C 12°C

  • 05 Lip 2020

    Zachmurzenie duże 27°C 17°C

Aktualności

Szeroko na Wąskiej - relacja

Napisane przez jmkuba
Oceń ten artykuł
(1 głos)

[VIDEO] 15 sierpnia 2019 roku tradycyjnie już mieszkańcy naszej gminy uczestniczyli w imprezie plenerowej na ul. Wąskiej.

Szeroko na Wąskiej to inicjatywa, która od lat przyciąga pasjonatów rękodzieła, lokalnych malarzy czy fotografów.

Nie inaczej było w tym roku. Około 40 stanowisk. Pięknych i kolorowych prezentujących dorobek artystów, szkół czy organizacji pozarządowych. Liczne fotografie, obrazy, pamiątki czy rękodzieła to wszystko można było oglądać na Wąskiej.

Tradycyjnie również Jury przyznało wyróżnienia. Pierwszą nagrodę zdobył Kamil Wojtko za przepiękne ukazanie gminy w swoim obiektywie.

Po wręczeniu nagród na scenie pojawił się człowiek legenda. Obdarzony przepięknym głosem Andrzej "Ramona" Kasprzyk zaprezentował zgromadzonym dobrze znany repertuar. Nie zabrakło Fogga, Łazuki czy Franka Sinatry. Było wiele pięknych wspomnień i historii w klimacie przedwojennej Warszawy.

Na zakończenie na wszystkich czekała jeszcze jedna niespodzianka. Pracownicy Mosińskiego Ośrodka Kultury mieli okazję zaprezentować piosenkę o Mosinie napisaną przez Macieja Szulca.

Piękna słoneczna pogoda oraz świetna.organizacja sprawiły, że Szeroko na Wąskiej 2019 przyciągnęło wielu mieszkańców naszej gminy. To jednak nie był koniec, bo wieczorem na scenie głównej dla największych fanów muzyki hip-hop czekała wielka atrakcja. Koncert O.S.T.R.Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej relacji na kanale Mosina TV. My już czekamy na kolejne edycje. Do zobaczenia na Wąskiej!Czytany 400 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 22 wrzesień 2019 23:12

Skomentuj