Reklama

Parse error in downloaded data

Aktualności

XI Sesja Rady Miejskiej w Mosinie

Napisane przez AdamW
Oceń ten artykuł
(1 głos)

[VIDEO] 13 czerwca 2019 roku w Sali Reprezentacyjnej Mosińskiego Ośrodka Kultury odbyła się XI Sesja Rady Miejskiej w Mosinie.

Sesja miała bardzo uroczysty charakter. Została podzielona na dwie części.

W pierwszej części zostały wręczone stypendia i nagrody dla sportowców oraz trenerów. Była to doskonała okazja by podziękować za sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Małgorzata Kaptur wraz z Burmistrzem Gminy Mosina Panem Przemysławem Mielochem podziękowali młodym sportowcom i ich opiekunom za wysiłek i promocję naszej gminy poprzez uczestnictwo w ważnych i prestiżowych zawodach.

Sylwetki wszystkich wyróżnionych sportowców zaprezentował Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mosinie Pan Waldemar Demuth.

Następnym punktem podczas sesji były podziękowania dla ustępujących sołtysów i przewodniczących osiedli. Rok 2019 był rokiem zmian. Wielu doświadczonych szefów jednostek pomocniczych postanowiło przekazać stery swoim następcom, którym wręczono Listy Gratulacyjne.

Po przerwie radni zajęli się bieżącymi problemami gminy i rozpoczęli dyskusję i procedowanie nad uchwałami wprowadzonymi do porządku obrad.

Poniżej prezentujemy Państwu relację wideo oraz galerie zdjęć z pierwszej części sesji.Czytany 278 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 16 czerwiec 2019 08:04

Skomentuj